krása

Jaké vlasy balzám lepší?

obsah

Velmi často se stává, pro mytí vlasů šampon nepatříchybí. Šampon je určen pouze očistit vlasy. Tam jsou šampony, které kombinují ještě kondicionér nebo změkčovač, nebo balzám. Účinek by se jednalo o šampon, ale je lepší použít samostatné nástroje pro péči o vlasy, nikoliv nástroje v jednom.

Široce známý balzamy vlasy. Mají na našem vlasů komplexní efekt. Tato hydratace, výživa a vlasové kúry. Složení balzámů na vlasy podávaných různé druhy olejů, rostlinných extraktů, proteinů (hedvábnými proteiny, pšenice, mléko), minerálních látek (jílu, sůl). Balzám se provádí po mytí vlasů, k obnovení struktury vlasů. Jeho složky pronikají do vlasů a vločkyjejich hladké, vyživují vlasu. Zdá se, lesk, omezuje lámavost vlasů. Stanou se z měkké a poddajné. Je lepší používat balzámy, aniž by míchala máchání nebo kondicionér. Rychlé balzámy obsahují nízké koncentrace živin.

Jaké vlasy balzám lepší?

Balzámy ve své čisté formě je nejlépe obnovit zničený strukturu vlasů, ošetřených vlasových kořínků a vlasové pokožky. Jsou aplikovány nejen na vlasy a vlasovou pokožku. Udržet v doporučeném dobu od pěti minut do půl hodiny. balzám na vlasy mohou také stimulovat růst vlasů.

Ale na trhu se zbožím tolika balzámy na vlasyrůzné firmy, jsme ztraceni a nevědí, který z nich si vybrat, který z nich je lepší. Jak již bylo uvedeno, je nejlepší zvolit pouze balzám, aniž by došlo k jeho složení nebo máchacího kondicionéru. Zpočátku balzám zajišťuje, aby vlasy hladké, který bude snadno se rozčesávají a nebudou elektrifikována. Ale mnozí výrobci psát na balzámy a dokonce i ty vlastnosti, které mají klimatizaci nebo kondicionér.

Doporučení pro výběr vlasy balzám

  1. Hair Balm by neměla: Kombajn vlastnosti jiných prostředků vlasové kosmetiky (kondicionér, máchání, nebo člen šamponu), dráždí vlasovou pokožku, vlasy přitěžující okolnosti, je příliš tekuté konzistence.
  2. Hair Balm by: Zahrnout do jeho složení Naturalkomponenty, aby profylaktický a terapeutický účinek, snadno a rovnoměrně aplikuje na mokré vlasy, nevyprázdní vlasy, má neutrální chuť, nevyschly během doby použitelnosti, bylo ekonomické.
Jaké vlasy balzám lepší?

To jsou požadavky na zakoupeném balzám. Ale každý ví, že je nejužitečnější, který je vyroben z přírodních produktů. Proto, pokud máte volný čas a touha být transformována, můžete provést balzám na vlasy sami doma.

balzám na vlasy doma

Pro suché, poškozené vlasy použití zakysaná smetana, jogurt, žloutky.

Vaření balzám na suché vlasy

  • Lžíci ricinového oleje smícháme s pěti lžícemi broskvové oleje. Přidejte třicet kapek přírodního citronovou šťávou.
  • Smíchejte stejné množství březových listů,kopřiva, řeřicha, heřmánek květiny a jetel plazivý, třezalka tečkovaná. V jednu polévkovou lžíci této směsi je zapotřebí sto mililitrů citrónové šťávy a tolik žádný rostlinný olej. Udržovat směsi na tmavém místě po dobu jednoho týdne. Potom je možné použít balzám.
  • Cibulové slupky nalít vodku. Přidejte špetku hřebíčku prášku. Trvejte na tom, do dvou týdnů. (Blond vlasy mohou dostat po použití zlatavě načervenalé zbarvení).
Jaké vlasy balzám lepší?

Vaření kondicionéry pro normální vlasy

  • Pro normální vlasy, můžete použít jogurt. Po několika minutách opláchněte.
  • Odvar z heřmánku, aby trvala po dobu jedné hodiny. Přidejte pár lžic medu.
  • Smíchejte stejné části dužniny jablka a banány. Nalít pomerančový džus. Přidejte kmín.

Vaření balzám pro mastné vlasy

Před praním hlava je kladen na vlasy jogurtu.

Pro mastné vlasy se používá hlavněmáchání. To je užitečné, aby opláchnout vlasy zředěný alkohol jedle oleje (2: 1). Dá se vtírá do pokožky hlavy šťáva z aloe listů. Tento postup bude snížení obsahu tuku. Nebo dvě polévkové lžíce kořen lopuchu nalít sklenici vroucí vody, vaří se po dobu deseti minut, chladný, kmen a opláchněte vlasy.

Můžete koupit vlasový balzám v obchodě: teď víte, jak si to správně zvolit - a použijte ji po každém mytí hlavy. Příležitostně připravte balzámy a použijte je namísto zakoupených.

Takhle? Podělte se na sociální. SÍTĚ

Zanechat komentář