krása

Lněná semínka vlasy

obsah

Že kraj - jeden z prvních kultur se objevily v Rusku na zemi. Naši předkové ho vždy respektovány, a lidé z Východu pro své vzácné léčivé vlastnosti. To vše je důsledkem skutečnosti, že se skládá z lněných proteiny, vitamíny (včetně A, E, B, F), Kromě toho, že lněná semena obsahují různé sloučeniny a rostlinné mastné kyseliny.

Je vědecky dokázáno, že nejlepší léčebný účinek lněného semínka mít na vlasy. Existuje velké množství recepty na obnovu vlasů, který je hlavní složkou lněné semínkoZ toho produkují lněný olej.

Lněná semínka vlasy

Lněná semena pro zdraví a krásu: používání a uplatňování

Olej z lněného semene se používá pro posílení vlasů, odstraňuje průřez hrotu, posiluje vlasové folikuly, zlepšení struktury vlasů. Mnoho kosmetické kliniky nabízejí svéPacienti nápravná opatření, včetně jeho složení s lněného oleje, který aktivně podporuje hojení, výživu a zmírnění skalp.

Podobné procedury nabídl podobnékliniky, a lze provádět doma, pokud se pokusíte přidělit nějaký volný čas. Lněný olej lze zakoupit v každém drogerii, uchovávat lahvičku s prostředky nezbytné pro těsně uzavřený na tmavém a chladném místě.

Konzumovat len ​​olej může být vnější i vnitřní. Pro odborníky vnitřní použitídoporučují užívat lněný olej, jednu polévkovou lžíci na lačný žaludek. Jeden z úžasné schopnosti lněný olej je lehký tuk, a schopnost být rychle vstřebává. Pro více informací - článek Lněný olej: terapeutické vlastnosti a aplikace,

Lněná semínka vlasy

Recepty na vlasy lněného semínka

Většina profesionálních tvarovací sadajisti, že pokud použijete lněné semínko jako mazání na vlasy, pak budete muset očekávat rychlý a perfektní výsledek - vaše vlasy se stane mnohem měkčí, více vyhovující, a odvar z lněného semene jako kondicionér na vlasy (je nutné opláchnout čistou vlasy) zajistí vaše vlasy stabilní fixace ,

Gel pro fixaci vlasů na bázi lněného semínka

Budete potřebovat: lněná semena, čistou pitnou vodu a jakýkoliv aromatický olej.

Vezměte dvě lžíce lněných semen, nižšíje ve sklenici vody vody. Poté vložte přísady do vodní lázně a přivedete k varu. Poté nechte výsledný vývar ochladit přirozeně. Vezměte gázu, sklopte ji v několika vrstvách a roztřepejte výsledný vývar, oddělíte semena lnu, přidejte několik kapek aromatického oleje do výsledného roztoku. Výsledný gel se přenese do nádoby, kterou používáte, a použije se k fixaci vlasů. Tento výrobek skladujte v chladničce s dobře uzavřeným víkem.

Lněná semínka vlasy

Kondicionér na vlasy z lněného semínka

Aby vaše vlasy krásné a získal zdravý lesk, můžete také použít lněná semínka, Vařené mít vlasy opláchněteTo by bylo ideální náhradou za nákup. Pro přípravu takového nástroje musíte mít tři polévkové lžíce lněného semínka uvaříme v hrnci s třílitrového, pak vývar musí být trval na tom po dobu 12 hodin, pak výsledný rastr je nutné se přefiltruje přes tenká a nalít do každé nádoby.

Opláchnout z lněné semínko připravena, může být použit po šamponování. V důsledku toho budou vaše vlasy získat tak potřebnou výživu, přirozený lesk a budou poslušní.

Maska lněný olej na vlasy

Aby vaše vlasy silnější a lesklé, můžete si masku na bázi lněného oleje. Vezměte malé množství lněného oleje,vmasírujte jej do pokožky hlavy a masáž lehce masírujte po dobu 10 minut. Pak je rovnoměrně rozložit po celé délce vlasů. Zakryjte hlavu polyethylenovým filmem, nahoďte ho teplým ručníkem, musíte tuto masku nechat asi hodinu.

Smýt masku používat šampon. Při pravidelném používání, bude tento recept bude mnohem viditelný výsledek: vaše vlasy budou více poslušný, hedvábná.

Lněná semínka vlasy

také lněný olej pomáhá urychlit růst vlasů! Přečtěte si o tom v papíru Jak zlepšit růst vlasů?,

Lněná semínka - opravdu skvělý nástroj pro zdraví vlasů a krásu! To může nahradit mnoho inzerované produkty, jejichž složení je, samozřejmě, zahrnuje chemické prvky.

Používání výrobků z lněného semínka, budete brzy se ujistil, že budete potřebovat trochu o krásu vlasů a vaše vlasy budou vzorem pro ostatní!

Takhle? Podělte se na sociální. SÍTĚ

Zanechat komentář