Краса

Маска для волосся з кислого молока

зміст

Всі ми хочемо мати прекрасні шовковисте і сильні волосся. Одним з доступних і якісних засобів для цього є маска з кислого молока. Вона дуже проста у виготовленні, досить приємна і зможе зробити благотворний вплив на стан волосся. Маска для волосся з кислого молока допомагає не тільки зміцнити волосся, але і захистити їх від шкідливого впливу навколишнього середовища.

Маска для волосся з кислого молока

Як зробити маску для волосся з кислого молока?

Щоб приготувати кисле молоко для маски, візьміть жирне молоко і дайте йому настоятися 24 години в теплому місці. Після цього кисле молоко можна нанести на волосся.

Для приготовлення маски для волосся з кислого молока і відвару ромашки, Ромашку заваріть окропом і дайте настоятися 2 години, після цього додайте отриманий відвар в кисле молоко і розмішайте. Змивайте маску, вимивши волосся шампунем.

Ці маски підійдуть для всіх типів волосся.

Правила нанесення маски для волосся з кислого молока

Маску необхідно наносити рівномірно по всійдовжині волосся. Після потрібно накрити голову поліетиленовим пакетом і рушником, бажано махровим. Потім залишити маску на 2-3 години. Всі складові для маски продукти повинні бути свіжими. Приготовану маску зберігати не можна, її потрібно використовувати відразу. Намагайтеся також готувати маски в скляному посуді, використовуючи дерев'яну ложку. Маску з кислого молока слід застосовувати 2 рази на 7 днів протягом 2 місяців. Ваше волосся знову стануть здоровими і сильними.

Маска для волосся з кислого молока

Зволожуюча маска для волосся з кислого молока

Така маска допоможе швидко зволожити волосся. Для її приготування потрібно розігріти 1 л кислого молока до 37С і нанести на волосся у великій кількості. Після цього голову потрібно накрити пергаментним папером і теплою хусткою. Це допоможе зберегти тепло на тривалий час. Через 30 хвилин зніміть рушник і знову нанесіть кисляк, втираючи її в шкіру голови м'якими масажними рухами протягом 4 хвилин. Після вимийте волосся теплою водою без шампуню.

Читайте також:

Маска з кислого молока для росту волосся

Для прискорення росту волосся кисле молоко тежвиявиться корисною. Щоб приготувати таку маску вам знадобиться кефір або кисле молоко. Після цього змішайте їх. Потім втирайте отриману маску в коріння волосся. Залиште її на 30 хвилин, після чого вимийте волосся без шампуню.

Маска з кислого молока проти посічених кінчиків волосся

Якщо у вас січеться кінчики волосся, кисле молокобуде для вас теж корисною. Для цього необхідно нагріти кисляк, а потім втерти в волосся, особливо приділивши увагу кінчиків. Укрийте волосся рушником і залиште так на 30 хвилин. Після цього змийте маску і знову нанесіть її на волосся, залишивши на 10 хвилин. Голову вимийте як зазвичай.

Маска з кислого молока для жирного типу волосся

Для приготування маски візьміть 1 склянкукислого молока і 2 ст. ложки солі. Змішайте їх і додайте 3 краплі кедрового масла і перемішайте їх. При нанесенні волосся повинне бути вологими. Маску починайте втирати від підстави волосся до їх кінчиків. Голову можете звернути пакетом, а потім рушником. Через 20 хвилин змийте маску будь-яким шампунем.

Маска для волосся з кислого молока

Маска з кислого молока для тонкого волосся

Ця маска допоможе зміцнити тонке волосся. Для її приготування візьміть 0,5 склянки кислого молока, борошно і 1 яйце. Розмішайте все компоненти, щоб вийшла негуста кашка. Після цього її потрібно нанести на волосся і розчесати. Через 25 хвилин вимийте волосся звичайним шампунем.

Маски для волосся з кислого молока є дуже корисними для здоров'я волосся. Вони підходять до всіх типів волосся. І є дуже простими для виготовлення. Всі компоненти, які потрібні для приготування маски, ви можете без особливих зусиль знайти у себе в холодильнику.

Якщо у вас вже є проблеми з волоссям, і вихочете їх виправити, достатньо буде зробити з кислого молока маску. Дотримуючись деяких правил, ви завжди зможете приготувати таку маску для волосся, яка допоможе їх зміцнити, надати блиск, зробити сильними, шовковистим і красивими. Маска для волосся з кислого молока є однією з найкращих для домашнього приготування.

СПОДОБАЛАСЯ СТАТТЯ? ПОДЕЛИТЕСЬ ЇЙ В СОЦ. МЕРЕЖАХ

Leave a Comment