Краса

Норма випадіння волосся у жінок в день

зміст

Якщо волосся випадає, значить, про проблеми зіздоров'ям попереджають! Помітні втрати пишної шевелюри можуть сигналізувати про різні порушення діяльності органів і систем. Є норма випадання волосся в день у жінок, і у разі її перевищення варто задуматися про допомогу своїм локонам і всьому організму.

Проблема надмірних втрат волосся може виникнутив будь-якому віці. Чим раніше буде помічений процес, тим легше його зупинити. Головне - не ігнорувати ознаки посиленого випадання, а обдумано і активно цьому протидіяти.

Випадання волосся: норма чи діагноз?

норма випадання волосся в день у жінок

Оновлення та випадання - це взаємопов'язаніелементи одного процесу. Життєвий цикл кожного волоска становить від 2 до 7 років. Після закінчення відведеного терміну волосина відділяється з фолікула, а на його місці відразу починає рости інший. Це відбувається постійно. Скільки в нормі випадає волосся в день? Добова втрата становить від 60 до 150 шт.

Читайте також:

У різні періоди життя і під впливом зовнішніхфакторів ці процеси мають різну інтенсивність. Норма випадіння волосся в день у жінок - показник нестабільний, залежить від стану здоров'я та інших обставин. Зазвичай локони втрачають густоту при таких умовах:

 • зміни гормонального фону (статеве дозрівання, період виношування дитини і післяпологовий адаптації, клімакс);
 • застосування сильнодіючих медикаментів (хімічна і променева терапія, антибіотики);
 • нервові зриви, депресії, емоційне виснаження;
 • перевтома, великі фізичні або розумові навантаження;
 • часте вплив високою температурою (сушка феном, укладання плойкою, прасування);
 • нестача вітамінів;
 • негативний вплив навколишнього середовища (ультрафіолет, забруднена екологія);
 • порушення балансу харчування (особливо страждають локони при монодієта);
 • зачіски, при яких туго стягуються волосся (хвости, дреди, множинні косички);
 • спадковість. Не так давно саме цей фактор вважався основною причиною надмірних втрат волосся. Однак сьогодні стреси і агресивні зовнішні чинники визнані головними провокаторами ослаблення шевелюри.

особлива арифметика

скільки волосся в день випадає в нормі

Якщо процес випадіння волосся почав викликати тривогу, потрібно підрахувати втрати. Фахівці радять такий спосіб:

 1. Чи не мити голову 3 дні.
 2. Вранці 4-го дня порахувати волосся, які залишилися після сну на ліжку, одязі.
 3. Зливний отвір ванни накрити ситечком і вимити голову.
 4. Кількість що випали в ванну волосся додати до того, що було виявлено на ліжку.
 5. Сушити локони без фену, причісуючи дерев'яної гребінцем. Волоски, що залишилися на гребені, приплюсувати до отриманого раніше кількості.
 6. Розчесатися ввечері перед сном і порахувати всі випали волоски.

Загальний результат покаже середню втрату волосся за добу. Якщо немає часу для такого способу, можна спростити підрахунок:

 1. Чи не мити голову 4-5 днів.
 2. Взяти в пучок волосся на голові двома руками.
 3. Несильно потягнути за пасма.
 4. Порахувати волоски, що залишилися в долонях. Якщо витягнулося менше 5 шт., Це нормальні показники.

Важливо не тільки, скільки волосся в день випадає внормі, але і як вони виглядають. Якщо втрати пов'язані з оновленням шевелюри, то на одній стороні випав волосини можна побачити світле потовщення - цибулину. Поганою ознакою вважається, якщо цибулинка темного кольору, тобто втрачено волосся, який ще не пройшов свій життєвий цикл. Також не дуже добре, якщо волосок не має потовщення. Це означає, що втрата сталася через ламкість, яку зазвичай викликають часті фарбування, укладання і інші види впливу на локони.

Не потрібно миритися з сильним випаданням. Варто звернутися за консультацією до фахівця - трихолога. Крім того, бажано порадитися з терапевтом, ендокринологом, дерматологом. Адже випадання волосся є симптомом багатьох захворювань. Тільки після постановки діагнозу визначаються оптимальні методи лікування.

Читайте також:

Зазвичай процес випадіння волосся - це природнийспосіб відновлення шевелюри. Показники, які визначаються як стандарт, досить приблизні, але на них можна приблизно орієнтуватися. Самостійно підрахувати «особисті втрати» не складе труднощів. Отримані результати дають можливість з'ясувати, наскільки здорові локони і не вимагають вони додаткового догляду і лікування.

СПОДОБАЛАСЯ СТАТТЯ? ПОДЕЛИТЕСЬ ЇЙ В СОЦ. МЕРЕЖАХ

Leave a Comment