Děti do jednoho roku

Jak vybrat pleny pro dítě

Jak vybrat pleny pro dítě

obsah:

  1. velikost
  2. materiály
  3. Pro chlapce a dívky
  4. Dostupnost a kvalita vysoce kvalitních obalových Certifikát

Každý rodič chce dát své dítěta nejlepší věc používat pouze přírodní materiály. Je důležité, aby vaše dítě vždy cítil pohodlně a útulné. V současné době prakticky žádný z dítě neobejde bez plenek, velmi usnadňují život mladých rodičů, a mnoho z nich zajímá, jak si vybrat plenky pro dítě. By mělo být jen pohodlné a vhodné pro velikost modelu, poskytující spolehlivé absorpci vlhkosti, a proto nezpůsobují alergie na své dítě.

Výběrem určité typy plen, by měly věnovat zvláštní pozornost následující:

  • velikost zvoleného typu pleny;
  • materiál, který je vyroben na základě pleny, plnivo pro absorbování vlhkosti;
  • model pro dívky a chlapce;
  • Certifikát kvality a dostupnosti záruk radí o využití vybraných plen;
  • Kvalita balení s označením výrobce a země, ze které jsou dováženy;
  • datum použitelnosti a návod k použití.

Tato kritéria umožní více praktický přístup ke koupi tolik potřebné plenky pro vaše děti.

velikost

Za prvé, před zakoupením plenky,je určit velikost modelu. Obecně se uvádí na obalu pleny, které jsou určeny pro hmotnost dítěte. Pokud si koupíte novou značku plen, nebudou kupovat mnoho najednou. To je důležité nejen, aby se pokusila pleny, ale také se podívat na reakci podřízených použitých materiálů. Získávat velké balení je pouze tehdy, pokud jste si jisti, že vaše dítě bude cítit pohodlně v nich.

materiály

Jak plenku

Jak plenku

To je obzvláště důležité vybrat takové modely plenky,které nezpůsobují své dítě pokožku před podrážděním, nedošlo k úniku vlhkosti a zajištění úplné absorpce, dává potřebný komfort pro dítě. Kromě toho, že je důležité mít na paměti, že kůže je plně dýchání dítěte.

Pro chlapce a dívky

Pleny se může rovněž lišit v závislosti na principuPoužití chlapci nebo dívky. Rozdíl je v uspořádání absorpčního plniva vrstvy. Pro dívky je umístěn na dně a chlapci z horní části, v blízkosti žaludku.

Dítě by mělo být pohodlnéDítě by mělo být pohodlné

Dostupnost a kvalita vysoce kvalitních obalových Certifikát

Nákup plenek je velice opatrnětrvat na výrobce a dostupnosti zajištění kvality poskytování poradenství. To bude platit balíčku: to by mělo být datum skončení platnosti a země původu čárového kódu. Kromě toho, všechny obaly musí být zcela uzavřeny a mají správný tvar, žádné viditelné promáčknutí. Nutně přítomnost pokyny a pokyny k použití, s přihlédnutím k věku a hmotnosti dítěte.

Vezměme si tyto pokyny vybrat nejlepší kvalitních modelů plenky.

Takhle? Podělte se na sociální. SÍTĚ

Zanechat komentář