kojenci

Jak udělat kopru vodu pro novorozence

Jak udělat kopru vodu pro novorozence

obsah:

  1. Z nějakého užitečného kopru vodu
  2. Postup pro přípravu
  3. Doporučení pro přijetí
  4. Negativní stránkou kopru vodu
  5. Několik tipů a triků

Po porodu, gastrointestinálního traktu každýdítě začne aktivně přizpůsobit zažívacího traktu, nebo ve směsi mateřského mléka. Výsledkem tohoto procesu - výskyt střevních kolikách, což je příčinou nadýmání a nadýmání.střevní koliky Často se vyskytují při požití neboihned poté. Dítě začne čerpat v nohách a silného křiku. Zmírnění utrpení dítě může prostřednictvím přirozené pohyby střev a výstup plynu. Jakékoliv máma chce nějakým způsobem pomoci svému dítěti. Pro nápravu tohoto stavu lze pomocí nástroje léty ověřenou - kopr vodu.

Z nějakého užitečného kopru vodu

kopr vodakopr vodaNejbezpečnější způsob, jak zmírnit kolikukopru vodu pro kojence, který byl zachránce pro naše stále babushek.Prezhde spuštění aplikace, je lepší konzultovat pediatr, který vám odpoví na všechny vaše obavy: zda je novorozenec je užitečné kopr voda, kolik to může být dát a možná ani říct, jak vařit kopr vodu novorozence.Dávejte pozor!Kopr nemá nic společného s uzdraveníminfuze, protože jeho příprava je použit fenykl. Jméno dostal kopru vodu, protože fenykl je často nazýván "lékárna kopr." Obecně lze říci, že je fenykl, spíše její semena je třeba zajistit, aby se kuchař kopru vodu doma.V případě, lenost nebo vařit jednou, je možné,připravené k použití speciální infuze fenyklu, hlavní výhodou je úplné odstranění křečí, odstraňování plynů a eliminace koliky. Pro maminky kopr voda není o nic méně užitečné: navíc ke zlepšení trávení a zvýšení laktace, To infuze má uklidňující a antimikrobiální vlastnosti.

Postup pro přípravu

Příprava kopr vodaPříprava kopr vodaV případě koliky dítě začne plakat,vytáhnout nohy k břichu a push. Projevem symptomů charakteristických pro noční krmení období nebo bezprostředně po nego.Prezhde rozhodování o tom, že dítě potřebuje kopru vodu, musíte se ujistit, že chování není příznakem jiného onemocnění. V této věci, skvělý blog může pomoci v péči matky, která si poznamenali názvy všech potravin zkonzumovaných před jej. V případě, že strava plížila pikantní, nebo kyselé potraviny způsobující nadýmání, pak kopr vodu - to je přesně to, co budete potřebovat. Číselné údaje o nemalé význam v tomto případě jsou frekvence a povaha dětské židle.Dávejte pozor!Často se zabývají problémem novorozeného trávicího možné pomocí korekce food kojící matky, Pak je potřeba žádných dodatečných prostředků zmizí sama od sebe.V případě, že výše byly testovány aZkoušel jsem to, ale problém zůstává stejný, můžete přistoupit k aplikaci kopru kopru vody.Prigotovit vody není složité, stačí mít po ruce potřebné, a co je nejdůležitější, čerstvé ingredience: esenciální olej z fenyklu semen a čištěné vody. Poměru 1: 1000 (olej ve vodě). Skladování takového řešení je povoleno pouze v ledničce a ne více než jeden měsíc. Novorozeně se doporučuje používat pouze čerstvě připravené nastoya.Retsept kopru vodu pro novorozence:

  • drcený fenyklový plod - 1 čajová lžička;
  • vařící vody (1 šálek).

Trvejte na tom, potřebují půl hodiny, a properkolace výsledného roztoku použitého marlyu.Kak novorozence budou pít vodu, kopr, musí rozhodnout rodiče. Děti obvykle těšit na nové chutě a kopr ve vodě, pořád docela příjemná. V případě, že dítě krmena směsí láhve, pak další diskuse je k ničemu - bude rovněž pít z láhve, a infuze fenyklu. V případě, že matka kojí, pak budete muset lžičku. Mimochodem, kopr voda nemusí být přijatelnější pro dítě, a že by se pravidelně snaží se ho vyplivnout, pak je možné rozpustit do mateřského mléka, nebo jejich směsi.

Doporučení pro přijetí

Vstupné kopr vodaVstupné kopr vodaPříjem jakékoliv drogy začínáNejnižší možná částka, a koprem voda není výjimkou. Pro fenyklem charakterizované alergickými reakcemi, takže začnete kopr voda by měla být jedna čajová lžička. Postupným zvětšení objemu může být dosaženo před krmením lžíce 3-4, 2-3 krát den.Dannoe prostředky budou jednat v přibližně patnáct minut. Pokud jde o množství kopru vody je lepší poradit se s pediatrom.Kstati pokud fenykl plody vyhledávání není úspěšná, pak kopr vařit vodu, můžete použít čerstvým koprem. Zelení potřebují dobrou kotletu, a pak zalijeme vařící vodu na základě: 0,5 šálky vody, 1 lžíce kopru. Trvejte na tom, potřebují půl hodiny.

Negativní stránkou kopru vodu

Tato akce může být nepředvídatelnéTato akce může být nepředvídatelnéRodiče by neměli zapomínat, že kopru vodu - to není všelékem, účinek je často krátkodobý nebo chybí úplně.Dávejte pozor!Zřídka, ale stále je zde opačný účinek: kopr vody vede k tomu, že dítě začne zduření ještě více. Obecně lze říci, zjistit, jaké kroky bude infuze na těle novorozence, lze nalézt pouze po obdržení.Kopr voda není jediným způsobem, jak bojovat proti střevní koliku, takže není žádný důvod k onemocnění.

Několik tipů a triků

Tipy pro použitíTipy pro použitíPřed zahájením procesu přípravy roztokudoma, je třeba se ujistit, že vaše ruce jsou čisté a sterilní nádobí. To vyžaduje přítomnost novorozence, jehož imunitní systém je stále velmi nejisté slabym.Esli, který může dělat všechno v pořádku, to je lepší koupit ve infuze předpis apteke.Esli po vodě byl opilý kopr, dítě nebyl spokojen, ale vy Zjistili jsme, že stolice mnohem častější a povaha křesla se změnila, je nepravděpodobné, že příčinou je kolika. Je čas běžet k lékaři.

Takhle? Podělte se na sociální. SÍTĚ

Zanechat komentář