немовлята

Як приготувати укропную воду для новонародженого

Як приготувати укропную воду для новонародженого

Зміст:

  1. Для кого корисна кропова вода
  2. порядок приготування
  3. Рекомендації щодо прийому
  4. Негативні сторони укропной води
  5. Кілька порад і рекомендацій

Після народження шлунково-кишковий тракт кожногомалюка починає активно адаптувати систему травлення до грудного молока або суміші. Результат цього процесу - поява кишкових кольок, причиною виникнення яких є газоутворення і здуття живота.кишкові коліки найчастіше виникають під час прийому їжі абовідразу після нього. Дитина починає підтискати ніжки і сильно плакати. Полегшити страждання малюка можна шляхом проведення природної дефекації і виведення газів. Будь-яка матуся мріє хоч якось допомогти своєму малюкові. Виправити цю ситуацію можна за допомогою перевіреного часом засоби - укропной води.

Для кого корисна кропова вода

кропова водакропова водаНайбільш безпечним способом полегшення кольокє кропова вода для немовлят, яка була паличкою-виручалочкою ще для наших бабушек.Прежде ніж починати застосування, краще звернутися за консультацією в лікаря-педіатра, які зможе відповісти на всі хвилюючі вас питання: чи корисна кропова вода новонародженому, в якій кількості її можна давати і, може бути, навіть розповість, як приготувати укропную воду для новонародженого.Зверніть увагу!Кріп не має ніякого відношення до цілющогонастою, адже для його приготування використовується фенхель. Таку назву дісталося укропной воді тому, що фенхель дуже часто називають «аптечним кропом». Загалом, саме фенхель, точніше його насіння, знадобляться для того, що приготувати укропную воду в домашніх умовах.Якщо готувати лінь або ніколи, можнаскористатися спеціальним готовим настоєм фенхеля, основними перевагами якого є повне зняття спазму, виведення газів і усунення колік. Для мами кропова вода є не менш корисною: крім поліпшення травлення і підвищення лактації, Даний настій має заспокійливу і протимікробну властивістю.

порядок приготування

Приготування укропной водиПриготування укропной водиПри виникненні кольок дитина починає кричати,підтягувати ніжки до живота і тужитися. Прояв симптомів властиво для вечірнього часу, періоду годування або відразу після него.Прежде ніж прийняти рішення про те, що дитині потрібна кропова вода, потрібно переконатися в тому, що дана поведінка не є симптомом іншого захворювання. У цьому питанні відмінно зможе допомогти щоденник, в який турботлива мама записувала найменування всіх продуктів, з'їдених нею до цього. Якщо в раціон прокралася гостра, кисла або викликає газоутворення їжа, то кропова вода - це якраз те, що потрібно. Важливими показниками в цьому випадку є частота і характер стільця малюка.Зверніть увагу!Часто впоратися з проблемою травлення новонародженого можна за допомогою коригування харчування годуючої мами. Тоді необхідність використання будь-якого додаткового засобу відпаде сама собою.Якщо все вищеописане було перевірено івипробувано, але проблема залишилася колишньою, можна переходити до застосування укропной води.Пріготовіть укропную воду не складно, просто потрібно мати під рукою необхідні, а головне, свіжі інгредієнти: ефірне масло насіння фенхелю і очищену воду. Пропорція становить 1: 1000 (масло до води). Зберігання такого розчину допускається тільки в холодильнику і не більше 1 місяця. Новонародженій дитині рекомендовано використання тільки свіжоприготованого настоя.Рецепт укропной води для новонародженого:

  • подрібнені плоди фенхелю - 1 чайна ложка;
  • окріп (1 склянка).

Наполягати потрібно протягом півгодини, а дляпроціджування отриманого розчину використовувати марлю.Как новонароджений буде пити укропную воду, повинні вирішити батьки. Дітям зазвичай подобаються нові смаки, а у укропной води він ще й досить приємний. Якщо дитина харчується сумішшю з пляшечки, то подальше обговорення марно - він також вип'є з пляшки і настій фенхелю. Якщо мама годує дитину грудьми, тоді знадобиться чайна ложечка. До речі, кропова вода може не припасти до смаку дитині і він буде регулярно намагатися виплюнути її, тоді можна розчинити її в грудному молоці або суміші.

Рекомендації щодо прийому

Прийом укропной водиПрийом укропной водиПрийом будь-якого лікарського засобу починається змінімально можливої ​​кількості, і кропова вода не є винятком. Для фенхеля властиві алергічні реакції, тому починати прийом укропной води слід з 1 чайної ложки. Шляхом поступового збільшення, можна досягти обсягу в 3-4 ложки до годування, 2-3 рази на день.Данное засіб почне діяти приблизно через чверть години. З приводу кількості укропной води краще порадитися з педіатром.Кстаті, якщо пошук плодів фенхеля не увінчався успіхом, то для приготування укропной води можна використовувати свіжий кріп. Зелень потрібно добре подрібнити, а потім залити окропом з розрахунку: 0,5 склянки води на 1 столову ложку кропу. Наполягати потрібно протягом півгодини.

Негативні сторони укропной води

Дія може бути непередбачуванимДія може бути непередбачуванимБатьки не повинні забувати, що кропова вода - це не панацея, часто ефект має короткочасний характер або відсутній зовсім.Зверніть увагу!Рідко, але все ж виникає зворотний ефект: кропова вода призводить до того, що дитину починає пучити ще сильніше. Загалом, дізнатися яку дію надасть настій на організм новонародженого, можна дізнатися тільки після прийому.Кропова вода є далеко не єдиним засобом боротьби з кишковими коліками, так що приводу для розладу немає.

Кілька порад і рекомендацій

Поради щодо застосуванняПоради щодо застосуванняПеред тим як приступати до приготування розчинув домашніх умовах, потрібно переконатися в тому, що руки чисті, а посуд стерильна. Цього вимагає присутність новонародженого малюка, у якого імунітет ще є дуже слабим.Еслі сильно сумніваєтеся в тому, що зможете все зробити правильно, то краще придбайте настій в рецептурної аптеке.Еслі після того, як була випита кропова вода, малюк не заспокоївся, але ви помітили, що спорожнення кишечника стало відбуватися набагато частіше і характер стільця змінився, то навряд чи причиною є коліки. Пора бігти на прийом до лікаря.

СПОДОБАЛАСЯ СТАТТЯ? ПОДЕЛИТЕСЬ ЇЙ В СОЦ. МЕРЕЖАХ

Leave a Comment