boty

Dámské módní boty spadnout zimu 2016-2017

Dámské módní boty spadnout zimu 2016-2017

obsah:

  1. hlavní trať
  2. Smysl pro detail
  3. Stiletto, klín nebo paušální platforma
  4. fotografie

Září mohou ještě těšit příjemný podzimteplá, ale mnoho dámy s krásnou modelu bot se již pohybuje v botách. Volba novou věc, ženy jsou vedeny nejen krásu, ale také kvality a komfortu obuvi. Hlavním požadavkem na modelu - na noze vypadala štíhlý a zároveň chránit před chladem.

hlavní trať

Trendy podzim-zima 2016-2017

Trendy podzim-zima 2016-2017

Každá nová módní sezóna designéry pokusitrozšířit obzory a najít čerstvé stylistické řešení. Podzimní-zimní kolekce dámské obuvi potěší dam paletu stylů a barev. Mezi hlavní trendy v této sezoně mohou být označeny takto:

  • vysoké podpatky;
  • špičaté nebo mírně zaoblené prsty;
  • bootleg střední délky;
  • latexové boty, imitace kůže plazů.

Co se týče barvy, bude to nejoblíbenějšíklasické černé barvě. Paleta módních odstínů obuvi bude metalíza, béžová, bílé, červené a hnědé. Skvělá možnost nastavit náladu bude modrá, fialová, smaragdově zelené a červené.

červené odstínyčervené odstíny

Někteří návrháři preferují světlé Pestryaevbarvy. Ve svých modelů dominují boty neobvyklých barevných kombinacích. Oni také rozhodla o odvážný experiment s materiály, který kombinuje v jednom modelu různých tkáních. Vrcholem sezony - exotické zvíře tiskne.

Moderní módní domy jsou rádi představili ženynejlepší modely bot pro zvláštní příležitosti nebo pro každý den. Například dámské módní boty Biaggi i nadále zaujímat vedoucí pozici v módním grafy boty.

Vysoké podpatky nebo ploché soleVysoké podpatky nebo ploché sole

Tento podzim a zima bude populární jako prosté předměty a boty s bohatou výzdobou.

Smysl pro detail

Biaggi boty s ozdobným páskemBiaggi boty s ozdobným páskem

Ozdoby na dámské obuvi budou sloužit jako popruhy, pásy, nýty, řetízky, stužky a vložek. To vše podtrhuje eleganci ženské nohy a boty, které patří k určitému stylu.

boty výzdoba je převážně nashin vzácnější originální šperky patu. Od minulé sezóně zůstal šněrování. Ale pokud v uplynulém roce, ona reprezentovala stylu "vojenské", nyní je to obvyklé klasika.

Semišové boty s nevýraznou kožešinouSemišové boty s nevýraznou kožešinou

Dávejte pozor!Kožešina v módní sezoně prošel pozici. Kožešinou jsou přítomny, ale jsou téměř neznatelné. Ale vůdci jsou non-vyměnitelné kůže a semiše. Boty vyrobené z takových materiálů jsou ideální pro suché slunečné dny.

Návrháři by měli zvážit možnosti, av případě deštivého a vlhkého počasí. Kaučuk a latex chrání ženské nohy navlhnutí.

Stiletto, klín nebo paušální platforma

Heel tento podzim a zima je k dispozici ve třechverze: pin, klín a ploché platforma. Tenký vysoký podpatek přijít na maškarní, ale každodenní šatník doplňují stylové boty s hrubým podpatky. Že je téměř univerzální, protože to vypadá dobře s jakýmkoli svrchních oděvů.

módní podpatky

módní podpatky

Klasický obraz pin také získal jehoříz. Konstruktéři ji mírně posunuté do středu chodidla, přičemž pata vizuálně visí. Takové nepohodlné boty jen na první pohled, ale ve skutečnosti nohy jsou velmi pohodlné v něm. Mnoho kolekce bot doplňován neobvyklý objev - vymyšleného patu. Módní ženy by měly věnovat pozornost transparentních paty s ornamenty nebo podpatky, které jsou z roztavených s holenní kosti kvůli stejné barvy.

podpatky 2016-2017

podpatky 2016-2017

Masivní a tenké klíny nebyly zapomenuty,i když nejsou tak populární jako v minulém roce. Skvělou volbou pro ty, kteří mají rádi praktické obuvi - boty na nízkém pohybu. Vzhledem k jednoduchosti, stručnost a pohodlí, tyto modely jsou prostě nenahraditelné. Přicházejí k záchraně, pokud je to nutné chodit hodně, a zároveň elegantní vzhled a krásné.

Běhouny - ještě jeden Velkolepé a světlé módnítrend v této sezoně. Většina dívek jsou jen blázen se na ně, protože tyto boty zdůrazňují ženskost a jedinečnost každé ženy. Období podzim zima 2016-2017 potěší módy velký výběr zajímavých modelů bot. S nebo bez podpatku, s dekorem nebo klasickém stylu - navrhnout nápady, letos uspokojit všechny chutě.

S mírně poukázal nosem

S mírně poukázal nosem

Perfektní alternativa k běžným botyvysoké boty, holeň bude punčochy. To je jemnější a sofistikovanější verze teplé boty pro účastníky a svátcích. Takové výrobky ozdobí jakékoliv večerní šaty se štěrbinou nebo mini-sukně, a jejich majitelé budou vypadat stejně nádherné!

Boty, punčochy

Boty, punčochy

Pro zimní mrazivý den jsou ideálnípřehnané vysoké boty. Pro více elegance horní části malého kožešinou. srst barva by měla být stejná s nádechem oblečení. Samy o sobě "vatové" jsou různorodé, pokud jde o styl a dekor: se zipy, přezky, suchý zip a další zajímavé předměty.

prošívaný

prošívaný

Volba boty spadnout zima 2016-2017, zvažtenejen obecné módní trendy, ale i jejich vlastního vkusu, pohodlí a praktičnosti obuvi. Pak si koupíte bude příjemně příjemné v průběhu celé sezóny.

fotografie

se šněrováním

se šněrováním

vymyšlené podpatky

vymyšlené podpatky

Na chodidlech traktoru

Na chodidlech traktoru

Na paty

Na paty

Z kůže plazů

Z kůže plazů

Semiš a kůže Reptile Antonio-Biaggi

Semiš a kůže Reptile Antonio-Biaggi

hnědé odstíny

hnědé odstíny

Pro více informací naleznete na adrese.

Takhle? Podělte se na sociální. SÍTĚ

Zanechat komentář