дієти

Як пити яблучний оцет для схуднення

Як пити яблучний оцет для схуднення

Зміст:

  1. Яблучний оцет
  2. Застосування в народній медицині і косметиці
  3. Для схуднення

Користь яблучного оцту високо цінували наші предки. Вони використовували його значно ширше, ніж ми - їхні далекі нащадки. Він виконував функції дезинфікуючого, косметичного, лікарського і харчового кошти, служив для миття дорогою порцелянової, кришталевої і скляного посуду, дзеркал і полірованих поверхонь.

Яблучний оцет

Зберігаються цілющі властивості яблука

Зберігаються цілющі властивості яблука

Це продукт уксуснокислого бродіння, який вЯк сировина використовує свіжі яблука. В результаті в оцет переходять всі цілющі сили яблука. Всі речовини, які були в свіжому, сирому яблуці, чудово зберігаються і в яблучному оцті.

Зверніть увагу!Для лікування і застосування в їжу необхідно використовувати тільки натуральний оцет природного бродіння. Тільки така речовина може принести користь.

Застосування в народній медицині і косметиці

Яблучний оцет використовують для догляду за волоссям

Яблучний оцет використовують для догляду за волоссям

Ще наші пра-пра-прабабусі з вищого суспільства вобов'язковому порядку перед великими святами і балами пили розведений оцет. Вважалося, що це засіб надає шкірі особливу аристократичну блідість, порцелянові і матовість. Розчином оцту протирали шкіру обличчя і тіла для додання їй міцності і щільності.

Напевно, найвідоміший спосіб використання цієї речовини - ополіскування волосся після миття. Після цього волосся стає дуже м'якими, шовковистим і блискучим.

З оцтом приймали ванни, робили маски і обгортання. Крім того, вже в старовину добре знали, як пити яблучний оцет для схуднення, щоб знайти витончену фігуру і не нашкодити своєму здоров'ю.

СПОДОБАЛАСЯ СТАТТЯ? ПОДЕЛИТЕСЬ ЇЙ В СОЦ. МЕРЕЖАХ

Leave a Comment