léčba

Jak se zbavit bolesti zubů

obsah:

 1. prostředky
 2. ethnoscience
 3. nekonvenční léčba

Naopak, každý z nás ví, cozubů. A jak je silná. Bolest - skutečné mučení, které mohou odvádět pozornost od všeho díla, oddělen od svého tradičního způsobu života a nedávají zbytek na jeden den.

Samozřejmě, že je lepší prostě není k dosažení takového stavu, kdy dojde k bolesti zubů. Ale pokud to vypadalo, že se nedá nic dělat, budete muset zbavit.

Dávejte pozor!Pokud máte bolesti zubů, navštívit svého zubaře!

Ve všech vyspělých zemích, to je povinnéNávštěva zubaře nejméně každých šest měsíců pro plánované inspekce. Pouze v naší zemi, tito lékaři pořád hrozný strach. A marně! To je něco, co budete muset najít čas, úsilí a peníze vždy.

Máte-li odložit návštěvu zubaře, pakpřečtěte si náš článek, v něm, budeme se zbavit bolesti zubů rychle doma, podívejte se na různé způsoby (bez pilulek, lidových prostředků).

prostředky

odstranit bolesti
odstranit bolesti

Za prvé, pojďme zvážit nejjednodušší možnost: bolest vznikla v době, kdy jste doma nebo někde na večírku.

Zubů objevily během jídla? Pak být jisti, že se tam zastavit, vyčistit zuby ze všech zbytků potravy. Dalším krokem - brát pilulky anestetikum (Analgin, ibuprofen).

V případě, že ruka není absolutně žádný vhodný tablet, můžete použít nádherné a opravdu účinný recept: namočte vatový tampon valokordin a připojit k bolavé zuby.

Kromě toho, pokud jste doma, můžetevypláchněte ústa roztokem sody. Přidáním několika kapek jódu, aby tento nástroj ještě účinnější. Můžete k úlevě od bolesti, použijte mráz. V případě speciálních přípravcích, které mají, jednoduše připojit kus ledu na zub, která bolí. To poskytne efekt, ale spíše krátká.

Byl jsi nebyl doma je absolutně žádné prášky proti bolesti? Ano, a to je nemožné jít do lékárny? Je to všechno situace trochu složitější.

ethnoscience

Léčba lidová
Léčba lidová

Pokud jste někde mimo domov, například, šel k odpočinku na letní sídlo, rychle se zbavit bolesti zubů může pomoci tradiční medicíny.

 1. Kořen jitrocele. Je to skvělé pro odstranění bolesti zubů. Za účelem zmírnění jejich stav, brát kořen jitrocele a umístit jej k uchu na jejíž straně je špatný zub. Po asi 30 minutách, měli byste cítit vliv dlouho očekávaný úlevou.
 2. Sage. K úlevě od bolesti, to je nejlepší připravit odvar z rostliny. Postupujte takto: Nalijte lžíci bylinkami sklenici vody, pak to všechno vařit, a nechte stát alespoň jednu hodinu. Proto vývar musíte vypláchnout ústa asi 3-5 krát každou půlhodinu. Snažte se, aby léčivo nemá vychladnout, protože jakmile se tak stane, je třeba jej změnit.
 3. Česnek / cibule. Velmi dobrou pomůckou pro bolesti zubů směsi složek: česnek, cibule a sůl. Zkontrolujte, cibule, česnek kaši, přidejte do něj trochu soli a dobře vše mix. Vezměte každou komponentu by měly být ve stejném poměru. Dal výsledné směsi na zub, a zavřete všechny vatový tampon.
 4. Oregano. Je také velmi dobře vyrovnat se s bolestí. Je pouze potřeba k přípravě infuze této rostliny. Recept: Udělejte deset dílů vody na jeden díl oreganem. Vypláchněte ústa s infuzí.
 5. Propolis. Dalším skvělým nástrojem lidovém léčitelství. Stačí si vzít malý kousek propolisu a vztahují se na bolavé zuby. Látky, které jsou obsaženy v propolisu se používá nejen k odstranění zubní bolesti, ale také pro léčbu mnoha dalších nemocí.
 6. Česnek. Tradiční medicína nám nabízí metodu, která pomáhá odstranit bolesti zubů, s použitím pouze jeden česnek. Docela jednoduše třít skvrnu na zápěstí, kde se vaše tepová cítil obyčejný česnek. Nyní připoután jeho plátek na stejné místo. Ujistěte se, že česnek šťáva dostane na kůži. Důležité: Pokud máte bolesti zubů, který se nachází na levé straně úst, primatyvayte česnek na pravou stranu a naopak.

Nyní víte, co dělat, když zubů a sami mohou pomoci, i když žádná léčba není po ruce.

nekonvenční léčba

nekonvenční léčba
Kromě lidových a léků, bolesti zubů může ještě být léčeny tzv netradičních metod:
 • masírovat ucho. Držte palec a ukazováček nad horním okrajem ucha na straně, která je zuyu pacienta. Nyní spusťte masírovat ji. Tato masáž by vám mělo trvat asi 5-7 minut. Nemůžete být omezeno na horní okraj ucha, masáže a dokonce i jeho ušní lalůček.
 • masáž rukou. Rameno krychle folk, vezměte si ji do ruky, kterým bolesti zubů. Nyní začnou masírovat druhé ruky v oblasti, kde překrývá ukazováčku a palce. Tato místa by měla být masírována v kruhovém rovnoměrném pohybu. Chcete-li odstranit bolest zubů by měla trvat 5-7 minut této masáže.
 • rozptýlení od bolesti. Věděli jste, že pozitivní emoce - skvělý lék proti bolesti? Takže, získat nějaké opravdu vtipné komedii a sledovat jej, číst vtipy. Obecně platí, že se snaží získat co nejvíce emocí získat dobrý smích. To se přepne své receptory bolesti se smíchem.
 • emoce. Opak - negativní emoce - také překvapivě tupá bolest. Tedy váš úkol - způsobit pláč. Který způsob, jak to udělat, je to jen na vás. Pokud chcete, můžete jen snížit několik žárovek. Vědci ukázali, že pláč má schopnost snížit tlak v dásní, čímž se mírně snižuje bolest.

Zacvičte si nějakou věc, která vás bude lákathlavou. Máte nějakou oblíbenou a velmi zajímavé dělat? Nyní je čas, kdy jdou. Pokusit se rozptýlit se na sto procent, a pak čekat na návštěvu zubní ordinaci nebude mít tak bolestně pomalý.

Jak se zbavit bolesti zubů
Takhle? Podělte se na sociální. SÍTĚ

Zanechat komentář