léčba

Které ředí krev

Které ředí krev

obsah:

  1. Jak může ředění krve
  2. Prostředky ke zkapalnění

V lékařství, není tam žádná taková věc jako "řídnoutv krvi. " V to říkám, lidé znamenat snížení srážení krve. To lze provést změnou stravy. Dieta by měla obsahovat velké množství tekutin.

Lidé, kteří chtějí ke snížení krevní srážlivostimůže prakticky neomezené použití okurky, protože se skládá z 97% vody. Kromě toho je vhodné pít čaj z brusinek nebo vypít půl sklenice hroznové šťávy na denní bázi, je dokonale snižuje aktivitu destiček. Je důležité zajistit, aby potraviny, které jíte, obsahují jód. Největší "dodavatel" této složky může být nazýván Laminaria, může nejen snížit viskozitu krve, ale také zlepšit vaskulárního tonu.

Velmi dobrou pomůckou řídnout krevních produktů,obsahuje taurin, normalizuje krevní tlak. Velké množství z nich je obsažen v mořských ryb a mořských plodů. Je důležité, aby strava také mandle a vlašské ořechy, spíše jen jednu polévkovou lžíci denně.

Jíst česnek, jste také trochusnižovat krevní viskozitu. Ujistěte se, že psát ve vaší stravě grapefruit, meloun, rajčata a červené papriky. Vynikající ředí krev bylina Ginkgo biloba, sladký jetel, třešeň, třešeň. Předpokládá se, že velký "ředidlo" krev se objeví suché červené víno. Pít jen jeden šálek denně během jídla, a budete se cítit skvěle.

Znát, které produkty přispívají ke zkapalňováníkrve, bylo by hezké vědět, jaké produkty přispívají ke zesílení. Takové produkty zahrnují pohankové krupice, kopřivy, zeleninu (petržel, kopr, špenát), banány, zelí, boky a horský popel. Produkty z tohoto seznamu by měly být sníženy méně, a je lepší, aby se jíst vůbec.

Jak může ředění krve

Jírovce lék na ředění krve
Jírovce lék na ředění krve

Velmi dobrý způsob, jak ředění krve -Chestnut tinktura. Kromě toho, že je skvělé pomoci s křečovými žilami a anginy pectoris. Připravte si ji takto: Pour 50 g loupaných kaštanu koňského půl litru vodky. Dát to všechno na tmavém místě po dobu asi 2 týdny. Pít tento lék musí být 30-40 kapek, rozředěných v jedné čtvrtiny cukrové vody. Jíst lepší jen půl hodiny před jídlem třikrát denně. Samozřejmě - 3 týdny. Pak je potřeba udělat přestávku po dobu sedmi dnů a opakovat kurzu. Za prvé, dávka může být o něco méně - přibližně 25 až 27 kapek dvakrát denně. Po týdnu takového režimu, začne užívat léky, jak bylo popsáno výše.

Chcete-li být zacházeno tímto způsobem by mělo být měsíc nebo dva aKaždoročně pro prevenci. Jen nezapomeňte, mějte na paměti, že v žaludku, zácpa, zpoždění a nepravidelná menstruace, nedostatek krevní srážlivosti a trombocytopenie kaštanu je absolutně kontraindikováno.

Kromě toho, pokud jste trpí hypotenze, budetetaké znamená, že nemůžete vzít. Nadměrné užívání drog záchvatů může dojít. Uvědomte si, že to je nemožné, aby to přehánět s chudokrevností. Koneckonců, to je pro ženy krvácení a vnitřní krvácení velmi nebezpečné.

Prostředky ke zkapalnění

Infuze melilot krve
Infuze melilot krve

Po dokončení přijímání kaštan můžepít tento infuze: smíchejte rovným dílem květiny pichlavý trny a trávy pampeliška. Dvě velké lžíce této směsi nezbytné, aby trvala po dobu 4 hodin ve 400 ml vroucí vody. Jezte je třeba za půl šálku čtyřikrát denně. To je během této léčby velmi důležité, nejí vejce a maso. Infuze drink dvakrát ročně po dobu dvou týdnů. S těmito recepty krev stává způsob, jak by to mělo být v naprosto zdravého člověka.

Není to špatné jetel snižuje srážlivost krve. Připravte tinktura: Pour jednu čajovou lžičku bylinky šálek vroucí vody. Pijte půl šálku třikrát denně. Tento lék má spasmolytický účinek a snižuje viskozitu krve. Pít, musí být alespoň jeden měsíc.

Dobrým nástrojem nejen pro chudokrevností,ale také pro čištění nádob - Dioscorea Kavkazská. Připravte si vývar takto: Pour láhev vodky, 60 gramů kořeny rostlin. Nechá se vyluhovat po dobu dvou týdnů v temnu. Pak se přefiltruje a uložte do chladničky. Odebere se 25 kapek je nutné, vše se promyje vodou, třikrát denně po 20 minut po jídle. Kurz trvá po dobu 3 týdnů, po níž následuje přestávka na týden. Takže budete muset strávit alespoň 3-4 kurzy.

Mulberry krev
Mulberry krev

Moruše. Její kořeny dokonale ředění krve. Vezměte 200 gramů čerstvých kořenů, nasekejte a opláchněte. Pak se sčítají a to vše v pánvi, zalijeme 3 litry studené vody a nech to být jen za jednu hodinu.

Pak zapálit malý oheň, a po 15 minutáchpo převaření, odstraňte vývar a cool. Uchovávány v chladničce je prostředkem. Pít je třeba třikrát denně po dobu 200 gramů potravin. Kurz je 5 dní a pak dvoudenní přestávka. Celková potřeba provést 2-3 takových kurzů.

Tinktura z drogové Galega dokonalesnižuje viskozitu krve. Pít 40-60 kapek 10 procent Galega tinktura třikrát denně po dobu jednoho měsíce. Kurz je po dobu šesti měsíců se stejným intervalem. Opravdu překvapen výsledkem.

Pít jednou denně nejméně 120 gramůPomerančový džus. To je úžasný nástroj pro své žaloby navíc dává tělu pořádnou dávku vitamínu C. Ale vždy mějte na paměti dobu, po kterou pomerančový džus není něco, co není vhodné, to prostě je kontraindikován v žaludku a žaludečního vředu.

Velmi dobré výsledky chudokrevností dávázázvor a skořice. Budete potřebovat: asi 4 cm čerstvého zázvoru, trochu skořice, lžičku zeleného čaje. To vše se vlije půl litru vařící vody.

Po tomto infuze nutně vařit. Je třeba vypustit a přidat trochu citronu a medu. Vypít celý objem v jednom dni.

Viskozita krve může snížit maliny. Pokud se chystáte sníst sedm lžičky malinovou marmeládou denně, šest měsíců pozorovat výrazné zlepšení jejich zdraví. V malin obsahuje vitaminy C a R, které mohou posilovat cévy a kyselinu salicylovou. To dělá krásný bobule a co je nejdůležitější bezpečnou náhradou za aspirin.

Takhle? Podělte se na sociální. SÍTĚ

Zanechat komentář