Будинок і інтер'єр

Як роблять натяжні стелі?

зміст

Родина натяжних стель - це питання спірне. А ось поштовх до поширення їх по всьому світудала Франція. Саме ця країна удосконалила якість натяжних стель. Пік популярності натяжних стель там припав на 60-ті роки минулого століття. Однак до Росії цей вид обробки прийшов із запізненням - у 90-ті роки.

В Росії натяжними потолками стали займатисяперша в столиці (Москве та Санкт-Петербурзі). І тільки потом, після затвердження VIP-клієнта, даний вид обробки став розповсюджуватися по всіх куточках нашої родини. Только вот немногим он был по карману.

Як роблять натяжні стелі?

Сьогодні ж натяжна стеля в квартирі може собі дозволити людина з середнім рівнем доходу, Так як розвиток технологійупростіло натяжнихпотолков, що вплинуло на їх вартість.

Що таке натяжні стелі?

Натяжна стеля - Це конструкція із спеціального матеріалу, яка закріплюється майстрами під основною стелею на металевому (найчастіше алюмінієвому) або пластиковому каркасі.

Види натяжних стель

Основна форма натяжного потоку - еластичне полотно, натягнуте по всій площі підлоги.

існує два види натяжних стель: натяжні стелі з ПВХ-плівки і безшовні натяжні стелі.

 1. Більшість сьогоднішніх натяжних стель робляться з м'якої полівінілхлоридної плівки (ПВХ). Она дуже тонкая, не перевищує толщину 0,35 мм. Несмотря на це матеріал досить міцний. Така плівка може витримати відбій пробки від шампанського.
 2. Інший матеріал для натяжних стель - тонкая поліефірна тканина, яка пропитана спеціальним речовиною -термореактивним поліуретаном. Потолки, виготовлені з даної матерії, називають безшовними. Полиэфирная ткань міцніше ПВХ-плівки до 20 разів. В відмінності від ПВХ-плівки рулони поліефірної тканини настільки широкі, що при ремонтних роботах швів на полотне виключають. Отсюда натяжні потолки даного вигляду і отримали свою назву.
Що таке натяжні стелі? Види натяжних стель

Рекомендації перед установкою натяжних стель

Перед установкою натяжних стель необхідно:

 1. Прибрати з кімнати предмети, які під впливом високих температур можуть бути пошкоджені, адже при установці натяжної стелі використовують теплову гармату.
 2. Узгодити розташування світильників. Майстри планують установку приладів освітлення на стелі заздалегідь.
 3. Чи не змінювати конструкцію приміщення після вимірів, зроблених фахівцями. На виробництві вже роблять викрійку полотна.
 4. Організувати доступ до стін.

Установка натяжних стель

 • Технологія установки натяжних стель будь-якого виду полягає в тому, щоб відступити від існуючого стельового покриття на кілька сантиметрів (Від 3 см і більше). Це потрібно для того, щоб майстри змогли вмонтувати в стелю світильники, проводку та інші необхідні пристрої.
 • Матюкав натяжної стелі монтується на алюмінієвий або пластиковий профіль. Він в свою чергу фіксується на стелі-основі або стінах за спеціальною технологією дюбель-саморіз.
 • Всі нерівності між сполученням натяжної стелі і стінами ховаються за допомогою пластикової декоративної накладки з гнучкого або твердого ПВХ.
Установка натяжних стель
 • Професійно встановлений натяжна стеля прослужить Вам досить довго. Хороша фірма обов'язково надасть гарантію на натяжні стелі на 10 і навіть більше років.
 • Натяжні стелі водонепроникні, ударостійкі, протипожежні. Крім того, вони забезпечують тепло- і звукоізоляцію кімнати.

Читайте також: Як мити натяжні стелі?

Догляд за натяжними стелями абсолютно не потрібен, адже вони не утворюють конденсат, не вбирають запахи і не накапливають електрику. Плівка хоч і виготовлена ​​з нестандартних матеріалів, абсолютно безпечна для людини.

Для виготовлення і встановлення натяжних стель слід звернутися до хорошим майстрам і надійній фірмі. Вони прорахують вартість робіт і запропонують Вам натяжні стелі на будь-який смак і достаток.

СПОДОБАЛАСЯ СТАТТЯ? ПОДЕЛИТЕСЬ ЇЙ В СОЦ. МЕРЕЖАХ

Leave a Comment