Будинок і інтер'єр

Світильники в японському стилі

зміст

Задумавши ремонт в будинку, в квартирі або окремій кімнаті, ми перебираємо безліч варіантів найбільш прийнятних нам до смаку і по ціні. Не так давно стало дуже популярно прикрашати стіни кімнат японськими картинами з ієрогліфами і яскравими, барвистими японськими віялами, а також оригінальними чарівними японськими світильниками.

Світильники в японському стилі

Японський стиль в інтер'єрі

Японці - мініатюрний народ, тому і в культурі своєї вони схильні до мінімалістичний. Цим і відрізняється японський стиль від інших стилів.

матеріали використовувані в японському стилі досить прості. Это могут бути різні види дерева, Скло (Зазвичай біле або прозоре), рисовий папір і тканина. Японці - дуже технічно розвинений і практичний народ, тому вони придумали замінники цих матеріалів. До них відносяться:

  • Туссен - Виткані вручну волокна бавовни і шовку,
  • калаф і ліф - Пресована папір,
  • луноліті лунопал - Синтетичні замінники паперу.
Світильники в японському стилі

Геометрические формы и линии японського стилю надзвичайно суворі і прості.

серед квітів переважають чорний і білий, а також колір натурального дерева. Саме ці кольори і домінують в дизайні кімнат в японському стилі. Детальніше про це читайте в статті Меблі в японському стилі.

особливості світильників в японському стилі

Всі вищеназвані особливості японського стилю знаходять своє вираження в одному з атрибутів японського стилю - світильниках.

Вони досить прості і мінімалістичні. На них немає великої кількості колірних переходів або кришталю. У декорі світильників проте використовуються елементи традиційної японської культури, виражені в характерній художній манері японців.

Світильники в японському стилі

Світильники в японському стилі стануть відмінним доповненням будь-якої кімнати вашого будинку: вітальні, спальні, дитячої, ванній і навіть передпокої.

Всі світильники японців світять рівним неяскравим світлом, тому як символізують світіння місяця, а не сонця.

Стелю в японському стилі

Останнім часом японці вдаються до даного видусвітильників все частіше і частіше. Раніше ж вони вважали, що не слід додатково висвітлювати небо. У сучасному дизайні приміщень такі світильники поширені завдяки своєму не дуже яскравого, розсіяному, приглушеного світла.

Зовнішні світильники в японському стилі

Людей, що мають дачну ділянку або живуть вприватному секторі, напевно хвилює питання про зовнішнє освітлення будівлі. Справа в тому, що влітку часто гості збираються не вдома, а на вулиці. Не завжди ми розходимося з останніми променями сонця, часто засиджуємося допізна.

У цьому випадку як не можна до речі припадуть зовнішнісвітильники. Чудово будуть виглядати на ганку вашого будинку світильники, виконані в японському стилі. Правда, доведеться змиритися з тим, що вони неминуче будуть залучати нічних комах.

Світильники в японському стилі

Світильники в формі каменів

Світильники в формі каменів дуже характерні дляяпонського стилю. Популярні вони тим, що є підлоговими. Маючи в своєму розпорядженні їх на підлозі в невеликих кількостях, ви створите неймовірний ефект розслабленості. Такі світильники нагадують про ліхтариках в японських садах, допомагають відтворити атмосферу затишку і гармонії. Особливо це надихає тих, хто займається медитацією.

Крім того, підлогові світильники використовують для підсвічування декоративних предметів інтер'єру (статуй і т.д.).

І найцікавіше, це те, що японський світильник при бажанні завжди можна зробити своїми руками як для себе, так і в подарунок другу.

СПОДОБАЛАСЯ СТАТТЯ? ПОДЕЛИТЕСЬ ЇЙ В СОЦ. МЕРЕЖАХ

Leave a Comment