Domů a interiér

Lampy v japonském stylu

obsah

Mít rozhodl na opravu domu, v bytě nebo v soukromém pokoji, my iterovat řadou možností nejvhodnější se nám chuť a cenou. Není to tak dávno se stal velmi populární na výzdobu na stěnách místností japonské obrazy s postavami a světlé, barevné japonské fanoušky, stejně jako původní japonské světýlka.

Lampy v japonském stylu

Japonský styl v interiéru

Japonský - miniaturní lidí, a proto v jejich kultuře mají tendenci minimalistický, Tím se liší od ostatních japonských stylů stylu.

materiály používané v japonském stylu jsou poměrně jednoduché. Může to být různé druhy dřevo, sklo (Za normálních okolností bílá nebo průhledná), rýžový papír a plátno, Japonský - je technicky velmi vyspělé a praktičtí lidé, takže přišli s náhražky těchto materiálů. Mezi ně patří:

  • Toussaint - Ručně tkané bavlny a hedvábí vlákna,
  • Calaf a pás - Lisované papírové,
  • lunolita lunopal - Syntetické náhražky papíru.
Lampy v japonském stylu

Geometrické tvary a čáry Japonský styl je nesmírně přísný a jednoduchý,

Mezi květinami převládat černá a bílá jakož i barva přírodního dřeva. Tyto barvy dominují design a japonském stylu. Přečtěte si více o tomto článku Nábytek v japonském stylu,

Funkce příslušenství japonský styl

Všechny výše uvedené rysy japonského stylu se odrážejí v jednom z atributů japonského stylu - svítidla.

Jsou to poměrně jednoduché a minimalistický. Nemají hojnost barevného přechodu nebo krystal. Výzdoba příslušenství, ale využívá prvky tradiční japonské kultury, vyjádřené v typickém umělecký styl Japonců.

Lampy v japonském stylu

Světla v japonském stylu bude vynikající doplněk do každé místnosti ve vaší domácnosti: obývací pokoj, ložnice, dětského pokoje, koupelny a dokonce i na chodbě.

Všechny zápasy mají Japonci lesk i tlumené světlo, protože symbolizuje záři měsíce, ne na slunci.

Stropní světla v japonském stylu

V poslední době Japonci se uchýlili k druhulampy jsou stále častěji. Dříve se domnívali, že bychom neměli dále zakryly oblohu. V moderním interiérovým designem jsou tyto žárovky jsou společné kvůli jeho ne příliš jasný, difuzní, tlumeným světlem.

Venkovní osvětlení v japonském stylu

Lidé s předměstské oblasti nebo žijící vsoukromý sektor, jsou jistě znepokojeni venkovního osvětlení budovy. Faktem je, že v létě je často hosté jdou daleko od domova a na ulici. Ne vždy nesouhlasíme s posledními paprsky slunce, často zůstat až do pozdních nočních hodin.

V tomto případě je v příhodném okamžiku budou spadat mimolampy. Vynikající, bude vypadat na verandě svého domova svítidel, vyrobený v japonském stylu. Je pravda, že je třeba přijmout skutečnost, že jsou vázány na přilákání noční hmyz.

Lampy v japonském stylu

Lampy v podobě kamenů

Lampy v podobě kamenů jsou velmi častéJaponský styl. Oni jsou populární témata, která jsou podlahy. Mít je na podlaze v malých množstvích, budete vytvářet neuvěřitelný účinek relaxace. Takové lampy jsou připomínající lucerny v japonských zahrad, pomáhá obnovit atmosféru pohodlí a harmonie. To je obzvláště podporována, které jsou zapojeny v meditaci,

Kromě toho jsou stojací lampy slouží k osvětlení interiéru dekorační předměty (sochy, atd.)

A nejzajímavější je, že Japonský lampa pokud si přejete, můžete vždy vytvořit svůj vlastní ruce pro sebe nebo jako dárek pro přítele.

Takhle? Podělte se na sociální. SÍTĚ

Zanechat komentář