Будинок і інтер'єр

Яку газову плиту краще купити?

зміст

У газових плит велика кількість переваг, порівняно зелектричними. Це і швидкість приготування страв, і моментальне охолодження газових конфорок. Крім цього, газ є більш економічним, ніж електрика.

В даний час більшість магазинів побутової техніки пропонують величезний асортимент газових плит з різними функціями або без них. Как правильно выбрать газовую плиту з усього пропонованого різноманітності?

Яку газову плиту краще купити?

Конфорки на газовій плиті

Конфорки є найважливішим елементом газової плити. Адже безпосередньо на них відбувається процес приготування їжі.

Основну роль в конфорках виконують форсунки. Це такий пристрій, який подає на поверхню газової конфорки газоповітряну суміш. Форсунки, на різних моделях газових плит, можуть відрізнятися за розміром і діаметру отворів. Це, в більшості випадків, залежить від типу і тиску газу, що поставляється. Більшість сучасних моделей газових плит оснащуються форсунками різного діаметру, що дозволяє регулювати силу вогню в конфорках.

Найчастіше, газові плити останніх поколінь, оснащуються однією великою конфоркою, для більш швидкого приготування їжі.

Варильна панель

Варильна панель - це та частина газової плити, на якій розташовуються конфорки.

Найчастіше матеріал, з якого виготовляються варильні панелі газових плит - емальована і нержавіюча сталь.

  1. Емальований поверхню газових плітменеепрактична, ніж поверхня з нержавіючої сталі, зате вона має свою перевагу. Емальована поверхня може бути практично будь-якого відтінку. Ви можете підібрати плиту, яка, за колірним рішенням, буде повністю відповідати кольору меблів на вашій кухні.
  2. Варильна поверхня з нержавіючої сталіімеетперевага в тому, що її набагато легше очищати. Вона більш стійка до різноманітних миючим хімічних засобів. Крім цього, панель з нержавіючої сталі - більш міцна, ніж емальований. Вона прослужить вам набагато більш тривалий час.

Крім зазначених вище матеріалів для виготовлення варильні поверхні газових плит, є ще один варіант, який з упевненістю можна назвати вишуканим. це загартоване скло. Цей матеріал загартовується особливим способом, тому є ударостійким і особливо міцним. До переваг цього виду варильні поверхні можна віднести досить широку кольорову гаму і легкість в очищенні цього виду поверхні.

Читайте також: Як вибрати електрична духова шафа?

Духова шафа в газовій плиті

Духова шафа є дуже функціональним предметом газової плити. Адже без нього неможливо спекти пиріжки та булочки, нереально запекти курку і приготувати всілякі запіканки.

У газових плитах існує три види духових шаф - газовий, електричний і газовий духова шафа з грилем. Більш рівномірний нагрів готується їжі відбувається в електричному духовій шафі і в газовому шафі з грилем.

Якщо ви вирішили придбати газову плиту зелектричною духовою шафою, то слід пам'ятати про декілька моментів. По-перше, електроенергія є більш дорогої, в порівнянні з газом, а значить, електричний шафа не буде економічним. А, по-друге, наявність електричного духової шафи передбачає міцну і стабільно працюючу електропроводку в вашому домі. Щоб убезпечити себе від можливих нещасть, слід заздалегідь, ще до покупки газової плити, проконсультуватися з електриком. Він повинен буде прийти до вас і перевірити стан і витривалість електричної проводки вашого житла.

Яку газову плиту краще купити?
  • є духові шафи з теплоізоляцією. Якщо ви придбаєте такий, то можете бути впевнені, що виробляється духовкою тепло нікуди не дінеться, воно не піде в квартиру. Всі його кількість буде направлено на приготування їжі.
  • існують духові шафи з підсвічуванням. Абсолютна більшість сучасних газових плитприпускають цю функцію. Завдяки їй, вам не доведеться постійно відкривати духовку і перевіряти зовнішній вигляд страви, що готується. Завдяки світлу всередині, ви будете бачити, на якій стадії готовності знаходяться продукти.
  • середній обсяг більшості духових шаф - Від сорока двох до п'ятдесяти шести літрів. Який обсяг виберете ви - залежить від ваших особистих переваг і від того, яка кількість продуктів, за один раз, ви будете готувати.
  • Існують такі духові шафи, в яких листи можна прикріпити до дверцят шафи. Це неймовірно зручна функція. Адже вам не доведеться користуватися прихватками, щоб дістати деко і перевірити блюдо на готовність. А значить, у багато разів знижується можливість обпектися.
  • У деяких духових шафах сучасного покоління передбачена функція каталітичного самоочищення. Це означає, що вам не доведеться самостійно очищати духову шафу від забруднень. Ваша плита зробить це за вас, заощадивши ваші зусилля і час.
  • У тих газових плитах, які були випущені в останні кілька років, передбачена функція таймера. Погодьтеся, це дуже зручно. Можна поставити блюдо в духовку, поставити на таймер, і продовжувати спокійно займатися іншими справами, не побоюючись, при цьому, що їжа згорить. В потрібний час спрацює таймер, і сповістить вас про готовність блюда спеціальним звуковим сигналом. Деякі виробники газових плит пішли ще далі. Вони вдосконалили функцію таймера. Коли закінчується час, заданий вами, таймер спрацьовує і духову шафу відключається! Тим самим його робота стає повністю автономної! Погодьтеся, що це неймовірно корисна функція!

Приділяйте при виботе плити особливу увагу найголовнішим функціональним частинам газової плити: конфоркам, вручений поверхні і духовому шафі. В статті «Як правильно вибрати газову плиту?»Ви знайдете опис можливих функцій, якими бувають оснащені газові плити, їх розмірів і цін.

СПОДОБАЛАСЯ СТАТТЯ? ПОДЕЛИТЕСЬ ЇЙ В СОЦ. МЕРЕЖАХ

Leave a Comment