prázdniny

Co je třeba dát svému manželovi na Silvestra 2017

Co je třeba dát svému manželovi na Silvestra 2017

obsah:

 1. Gadzhetomaniya
 2. Modní oděv
 3. Dary s individuálním charakterem
 4. Zvyky a záliby
 5. Hand-služka
 6. kožené výrobky
 7. Kohout na štěstí
 8. A trochu více kreativní
 9. fotografie

Přátelské vztahy v rodině - je snem mnohaženy, ale lze očekávat od milované manželky velkorysosti a pozornosti by bylo špatné žádná odezva z vaší strany. Nejběžnější chápání a rodinné pohodlí jsou přímo závislé na postoji ženských vůči rodinnou dovolenou, z touhy vytvořit zábavu a přátelskou atmosféru pro svého manžela a děti. Proto by ženy jsou zvláště důležité vybrat dárek pro svého manžela, zvláště pokud je to novoroční překvapení, která nastavit náladu pro příští rok. Dar člověka by měla potěšení, a v žádném případě neukazují na nedostatky chování nebo charakteru, protože každý člověk má šanci zůstat jako mávnutím kouzelného proutku změnit svůj život k lepšímu v novém roce noch.V tomto článku budeme hovořit o tom, co dát manželovi na Nově 2017, popisuje jaký dárek vybrat, kde ji koupit, nebo vytvořit vlastníma rukama.

Gadzhetomaniya

USB-hodinyUSB-hodinyNa prvním místě v top dárků po dobu několika letRychle zlomil záda a držel svých pozic různé pomůcky a výpočetní techniky, protože většina mužské populace opracování nebo osobního času v hlubinách internetového prostoru. Speciální sluchátka, malá žárovka pro osvětlení, USB ohřívač pro šálky, vysavač vyčistit klávesnici před prachem - právě ty pěkné upomínkové předměty, které budou užitečné pro jakýkoli inteligentní člověk. Pokud si myslíte, že by bylo žádoucí, aby vážnějších nákupy, je třeba vzít v úvahu, že v současné době IT-koule tak rychle se rozvíjející, že nalezení dárek s nejnovějšími funkcemi, které potřebujete poměrně snadno, ale to je docela drahé, a ne vždy žena dobře zběhlý v oblasti výpočetní techniky , vitální manžel.

Modní oděv

Pánské svetrPánské svetrJe-li potřeba překvapit milovaného člověka, ale nezatímco výdaje štěstí, můžete vytvořit novoroční dárek s vlastníma rukama. Je-li hostitelka ví, jak plést, bude tato dovednost dělat teplý šátek nebo více sofistikovanou technologii pro výrobu pletený svetr s originálním ozdobený vzorem (viz módní časopisy, svázat opravdu módní věc). Manžel mohou bezpečně dát na vytvoření teplá zima na dlouhé procházky nebo ho vzít s sebou do horského střediska.

Dary s individuálním charakterem

Flash karta a hubFlash karta a hubDalší nápad - šít originálmotýlek a zdobí ji doporučených dopisů, obchodového příslušenství. V módě a dalších přizpůsobené dary, jako jsou flash disky a kancelářské potřeby s rytinami, čepice, trička a svitshoty zajímavých společných fotografiemi a nápisy. Takové dárky jsou tak exkluzivní, že budou podléhat pochlubit svým přátelům. Pokud takové objednávky tričku pro celou rodinu bude společný nákupní výlet být zábavné rodinné dovolené.

Zvyky a záliby

Subwoofer v autechSubwoofer v autechV případě, že manžel je milovníkem hudby, pak si můžete dát dobrýakustika v autě, po konzultaci s těmi, kteří se vyznají v tom, například s přáteli svého manžela, nebo prostě výkonné reproduktory. Takový dárek potěší každého, kdo ví hodně o tom, ale náklady překvapí hodně, a mít hodně prostoru, přemýšlet o tom, kam se ukládají dárek. Nicméně, můžete si vybrat i miniaturní objekty, jako jsou bicí soupravu pro prsty.Bicí soupravy prstBicí soupravy prstPokud máte rádi hudební retro oblíbenou, pak předloží přehrávač pro vinyl - originální a svěží.Hráč na vinyluHráč na vinyluDávejte pozor!Odpuzoval zvyky a záliby manžela.Milovníci kávy v dopoledních hodinách, nebo darovat kávovarkávovar, zároveň i sami hýčkat dokonale připravenou kávu. Kromě toho, můžete si koupit brutální hrnek s rukojetí-kastetom.Avtomobilisty se upřímně těší na nový navigátor nebo videorekordér.

Hand-služka

Šperky ručně vyrobenéŠperky ručně vyrobenéJsou-li tyto dovednosti jako je pletení a šití netam, že je možné vytvořit celou řadu zajímavých věcí, s rukama, které nevyžadují speciální dovednosti. Prostě něco, co je třeba zakoupit požadované množství zásob a finalizovat ideey.Vypolnyaya kvalifikovaných mistrů instrukcí, jakýkoliv hosteska bez námahy být schopen vytvořit krásný rám obrazu, zdobené se svými lesklými mincemi nebo čepy-shurupchikami než jistě překvapí svého manžela.

kožené výrobky

kožené doplňkykožené doplňkyZcela praktický dárek bude produktprodejny kožené zboží: pásy, polstrované rukavice, kabelka, taška na tabletu nebo notebooku sáčku, uzavřeno v barvě a samozřejmě, velikost bude ve službě zdraví a obraz jejího manžela na několik let. Krásná organizér zavazadlového prostoru nebo odkládací přihrádky ocení někoho, kdo tráví hodně času na cestách.

Kohout na štěstí

V uplynulých letech, módních návrhářů a zařízeníOdborníci Feng Shui, mnoho z jeho doporučení zaměřených na zajištění toho, aby dárky a upomínkové předměty, které ženy velkoryse dostali muži, takže se "správně", mluvit s připojeným ke dárek s významem a nést pouze pozitivní emoce, spíše než zášti a nepochopení. Darovací prezentovány manžel v souladu s energií rok, můžete si dávat pozor na módě dnes východní kalendářních symboly. Jak víte, přichází v roce 2017, podle starých ročenek, bude rok Ohnivého kohouta. Označení v souladu s učením Feng Shui symbolizuje hromadění finančního bohatství, byt přitahuje obdarovanému štěstí a je velmi pozitivní energie.figurka Kohoutfigurka KohoutKrásná socha kohouta figurka jeztělesněním mužnosti, jeho svalnatý hrudník - symbol podpory slabších bratří, světlé hřebenu - Hodně štěstí, luxusním peří - bohatství a úspěchu. Takový obraz drůbeže zakoupené v obchodě esoterických Gizmos bude chránit společné bydlení před negativními energiemi a požáry. Důležitým aspektem je materiál, ze kterého je třeba provést amulet a jeho umístění na podstavci. Kohout ze silného malovaný porcelán, mahagon, mědi nebo bronzu muset "lézt" do kopce mincí, jen tehdy, bude vlastníkem obrovského úspěchu ve své profesionální kariéře, bude znamenat nový začátek.Dávejte pozor!U darů, samozřejmě, musítejej uspořádat slavnostní obalu a nasaďte nádherný luk - takže jakýkoli dar bude vypadat slavnostní a vhodně silvestrovské veselí v roce 2017.

A trochu více kreativní

baňka campbaňka campMáte-li zájem o více nápadů, tady je seznam, který stále můžete darovat:

 • kamera;
 • dalekohledy;
 • kemp potřeby;
 • Sada pokeru, vrhcáby nebo jakékoliv jiné tradičně mužské hře;
 • všechny druhy rybářského náčiní;
 • vinylu dívat se na ně, aby se jejich vlastní kopie zbytečné, nebo lze koupit ready-made (!);
 • Sportovní vybavení (váhy) s vlastnímimalovaný obraz vánoční tématikou. Dokonce si můžete koupit váhu v podobě hlavy-terminátoru nebo dokonce něco brutální, co je nejdůležitější, aby zjistili, kde se dá koupit;
 • luxusní hodinky s koženým řemínkem;
 • themed soubor USB-flash disky a rozbočovače;
 • přátelský kreslený sestaven.

Ano, mnohem víc si můžete myslet, je-licílevědomě sednout a přemýšlet. Doufáme, že prezentace suvenýrů a vybalení přinese spoustu příjemných pocitů jako obdarovaný manžela, a ti, protože to je takové momenty sjednotit rodinu v těchto mrazivých prázdnin.

fotografie

Poker setPoker setKlavír, které mohou být minimalizoványKlavír, které mohou být minimalizoványHrnek s boxeryHrnek s boxeryGeary se vzoremGeary se vzoremHodinky z deskyHodinky z deskyViz také:

Takhle? Podělte se na sociální. SÍTĚ

Zanechat komentář